Obudowy filtracyjne

W dzisiejszych czasach trzeba dokładnie przeanalizować czy woda którą znajdujemy w przyrodzie nadaje się bezpośrednio do spożycia/użytku przez człowieka. Woda będąca przez wieki cennym darem dziś staje się nawet i niebezpieczeństwem. Wynika to z zanieczyszczenia środowiska, pogorszenia ilości minerałów w ziemi, szybkiego rozwoju przemysłu oraz niekontrolowanych wysypisk śmieci. Głównym celem filtracji jest zapewnienie optymalnego dla użytkownika składu filtrowanego medium.
Obudowy firmy Aqua zostały zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb domowych jak i przemysłu związanego z filtracją wstępną.
Zastosowane innowacyjne rozwiązania są skierowane do ogromnej liczby zastosowań, od domowych zastosowań do profesjonalnego filtrowania. Obudowy Aqua zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z przepisami o zdrowiu i bezpieczeństwie pracy, do ich produkcji wykorzystywane są tylko najlepsze, nietoksyczne materiały z tworzyw sztucznych.

 

OBUDOWY AQUA

STANDARD

 

Seria obudów przeznaczona zarówno do typowych domowych zastosowań jak również wymagających przemysłowych. Są to obudowy o wymiarach od 9 ¾” – 20”.
Służą do skutecznej ochrony przed zanieczyszczeniami mechanicznymi znajdującymi się w wodzie.

AQUA BIG

Seria obudów Aqua Big przeznaczona do domowych jak i przemyslowych zastosowań. Jest to dwuczęsciowa obudowa o wymiarach od 9 ¾” – 30”. Służy do ochrony przed zanieczyszczeniami mechanicznymi, stosowana na średnie przepływy wody.

BIG ONE

Profesjonalna obudowa do wkładów filtracyjnych FON, Coreless oraz Standard, do aplikacji gdzie wymagany jest niski mikronaż przy dużym przepływie. Korpus BIG ONE wykonany z polipropylenu bądź Stali nierdzewnej, składa się z dwóch części złączonych klamrą z zastrzaskiem „V”. Zastosowanie głównie dla przemysłu.